HERBATA STICK TEA JUŻ W POLSCE

GENERALNY IMPORTER - E-BRYKA PAWEŁ ZAWIEJA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

 

 

Zapewne widzieliście już nie jeden sposób na zaparzenie herbaty w kubku czy szklance. Torebki na sznurku, sitko do parzenia czy tradycyjne zalanie herbaty sypanej. Czy mają one wady? Jednym przeszkadzać będzie zalany sznurek z papierkiem na końcu, innym fusy a komuś jeszcze niechęć do mycia sitka. 

Alice's House Tea proponuje Was szybkie rozwiązanie - Stick Tea. 

Patyk z herbatą i zalewasz wodą, mieszasz do porządanej intensywności koloru i wyrzucasz bez śladu. Proste?

 

ZYSKAJ NA CZASIE PARZĄC HERBATY STICK TEA SZYBCIEJ, SMACZNIEJ I BEZ ZBĘDNYCH NIESPODZIANEK.

 30 LAT DOŚWIADCZENIA ALICE'S HOUSE  

 

Producentem herbat Stick Tea jest włoska firma Alice's House Tea działająca ponad 30 lat. Producent oferuje herbatę wielu kultur świata w oryginalnym ich recepturach, smaku czy aromacie. Właścicielem firmy jest Claudio Canestrii zafascynowany walorami smakowymi, zdrowotnymi i kulturowymi najsławniejszych herbat na świecie. Każda herbata w ofercie jest starannie dobrana i mieszana według regionalnych receptur. Dobór herbat, owoców, przypraw i wszelkich dodatków aromatycznych opracowywano przez lata, aby smak był oryginalny. Do kogo kierowana jest oferta herbat Stick Tea? We Włoszech cieszą się dużą popularnością w hotelach, restauracjach, barach czy w obsłudze firm eventowych. Oferując estetycznie parzoną herbatę Stick Tea, klienci mają komfort szybkiego parzenia uzyskując smaczny napój z różnych stron świata.  Prawdziwa natura bez dodatków ulepszaczy czyni ofertę herbat StickTea jedną z najlepszych w Polsce jak i na świecie. Sprawdź i zamów próbki!

 
OPAKOWANIA MOŻNA ZAMÓWIĆ HURTEM LUB DETALICZNIE.
ZADZWOŃ I OMÓW WARUNKI ZAMÓWIENIA.

 

Herbata Ceylon, Assam i inne z oferty pochodzą z najlepszych certyfikowanych upraw. Każda herbata jest pełnowartościowa dla miłośnika tego napoju, bardzo istotne jest jej pochodzenie, rodzaj herbaty i jakość. Różnice między naszymi realnymi liściatymi herbatami i ich intensywnością smaku i aromatu nad paczkowanymi w dodatkami sztucznych ulepszaczy jest ewidentna. Stick Tea to wysokogatunkowe i jakościowe herbaty, przyprawy, owoce specjalnie wyselekcjonowane w sposób przemyślany.

 

SPRAW SOBIE I ZNAJOMYM WIELKĄ FRAJDĘ POZNAJĄC TO CO ZNANE I NIEZNANE DLA PODNIEBIENIA. BĄDŹ ODKRYWCĄ SMAKU HERBATY.

 

 

 

 

ZOBACZ JAK POPRAWNIE PARZYĆ HERBATĘ STICK TEA

 

 

Dobierz odpowiednie naczynie z mniejszą głębokością, aby włożyć patyk z herbatą Stick Tea. Cześć z papierkiem musi być na wierzchu zapewniając uniknięcia oparzenia i pewność chwytu zimnej części

 

Zalej przygotowany patyk z herbatą ugotowaną wodą o ok. 90 stopni (nie wrzątkiem). Odczekaj 5-10 sekund do momentu pojawienia się esencji herbaty wydobywającej przez otwory Stick'a

 

Złap palcami za miejsce łączenia się papierka z aluminiowa powłoką. Wykonuj powolne ruchy do momentu uzyskania idealnego odcienia koloru herbaty. Pamiętając, iż ciemniejsza herbata tym intensywniejszy smak i aromat. 

WYCIĄGNIJ STICK'A (ODŁUŻ LUB WYRZUĆ) I CIESZ SIĘ 1 z 26 SMAKÓW UNIKALNYCH HERBAT STICKTEA